fbpx
Розумний будинок

Проектування продаж встановлення та обслуговування альтернативних джерел енергії

Заповніть форму заявки

СЕС для компенсації власного споживання електроенергії

Щороку платежі за електроенергію в Україні зростають.  Проте, у великих споживачів існують два варіанти зниження витрат на енергоресурси:

  • Оптимізувати споживання за рахунок економії.
  • Знизити кількість споживаної електроенергії з енергомережі за рахунок вироблення власної .

Так як ціни на обладнання для сонячних електростанцій стабільно знижуються, другий спосіб економічно ефективніший. До того ж розташування всіх регіонів України більш вигідне: сонячна активність у нас вища, ніж у Європі.

Отже, ми пропонуємо встановити власну сонячну електростанцію (СЕС) для зниження споживання електроенергії без оформлення «зеленого» тарифу (тобто, без продажу отриманої електроенергії). Якщо на території компанії є в наявності вільні площі дахів, фахівці компанії “ЕКО-ІФ” допоможуть зменшити річне споживання електроенергії на 30-70%.

Узагальнені показники вартості

1 кВт = 520$ - 800$

1 кВт = 5 - 13 м.кв.

Заміщення до 70%

Окупність - 5 - 8 років

1 кВт*год = 80 коп

1 кВт ≈ 1100 кВт*год/рік

Для обчислення вартості СЕС потрібно визначити кількість енергії. яка йде на споживання об’єктом, дослідити конструкцію та визначити тип покрівлі, проаналізувати схему електропостачання об’єкта, врахувати географічні дані.
Фахівці нашої компанії проаналізують усю цю інформацію, створять найкращу пропозицію від виробників сонячних панелей та інверторів, враховуючи місцеві особливості та запропонують найбільш підходящу конструкцію кріплення панелей на даху.
Правильно підібране обладнання забезпечить швидке повернення інвестицій, а якісний монтаж і гарантія зменшить ваші ризики. Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись за консультацією в нашу компанію або залишити заявку.
За отриманими вихідними даними буде розроблено комерційну пропозицію, яка вирішує поставлену задачу на Вашому об’єкті.

Приклад вартості 100 кВт СЕС для підприємства

На інверторі Fronius

Сонячний масив – 120 кВт

Інвертор – 100 кВт

Генерація – 133 000 кВт*год/рік

від 68 000 USD

На інверторі Huawei

Сонячний масив – 120 кВт

Інвертор – 2×50 кВт

Генерація – 133 000 кВт*год/рік

від 65 500 USD

На інверторі Solis

Сонячний масив – 120 кВт

Інвертор – 2×50 кВт

Генерація – 133 000 кВт*год/рік

від 63 500 USD

Кредити на придбання сонячних електростанцій

Компанія “Еко-ІФ” є акредитованим партнером АБ “УКРГАЗБАНК”, АТ “Ощадбанк”, ПАТ”Креді Агріколь Банк”

Кредитуванню підлягає як повноцінний Проект (розробка проектної документації, придбання обладнання/матеріалів, монтажні роботи встановлення сонячної енергетичної станції (СЕС) тощо), так і окремо придбання обладнання/матеріалів, які передаються в заставу.

Сума кредиту – від 1 000,00 до 1 000 000,00грн.
Мінімальний перший внесок: 15% від вартості придбання та встановлення СЕС (з урахуванням ПДВ).

Переваги СЕС для власного електроспоживання

Можливість знизити витрати на оплату електроенергії, компенсація до 70%. Відсоток заміщення залежить від розпорядку роботи та графіка електроспоживання.

Захист від постійного зростання тарифів на електроенергію. Можливість зафіксувати тариф на рівні 0,8 грн/кВт*год на 20 років вперед.

Можливість зробити внесок в екологію. Декарбонізація споживаної енергії призведе до скорочення викидів в атмосферу парникових газів (зокрема, СО2), які здійснюють руйнівну дію на клімат і викликають глобальне потепління з такими наслідками, як повені та посухи, урагани і шторми, вимирання рослин і тварин.

Використання площ вже існуючих будівель для отримання економічного ефекту. Найчастіше площ дахів підприємства достатньо для розміщення сонячного масиву необхідної потужності.

Наявність енергетичної інфраструктури. Сонячна електростанція підключається до існуючих мереж електропостачання підприємства. Відсутні додаткові витрати на підключення та будівництво підстанцій та ліній електропередачі.

Відсутність додаткових витрат на охорону СЕС. Як правило, питання охорони території об'єкта вже вирішене, тому для охорони сонячної електростанції можна задіяти існуючий персонал.

Етапи будівництва СЕС

Аналіз рівня споживання

Розрахунок вартості

Вибір вільного місця

Доставка обладнання

Монтажні роботи

Запуск готової СЕС

Комерційні СЕС компаній для власного споживання вигідні юридичним особам. Справа в тому, що для їх підключення не потрібно складати проект на приєднання і отримувати ліцензію. Все, що необхідно – тільки узгодити процес з інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК). В результаті на реалізацію проекту йде близько 30-60 днів, в залежності від запланованої потужності СЕС. Термін окупності сонячної електростанції при цьому прямо залежить від актуального тарифу компанії на електроенергію. Орієнтовний термін окупності СЕС для власного споживання (без «зеленого» тарифу) становить 5 – 7 років (при цьому не враховується можливе зростання тарифів на електроенергію від центральної мережі в перспективі найближчих 5 років).

ЕКО-ІФ

Знайдіть нас на карті