fbpx
Розумний будинок

Проектування продаж встановлення та обслуговування альтернативних джерел енергії

Кращі системи "Розумний будинок"
по виробниках 2020 року

Розумний будинок

Багатофункціональні системи «Розумний будинок», які забезпечують комфорт і безпеку житла, з кожним роком набирають все більшу популярність.

По-перше, це пов'язано з підвищенням технологічної грамотності простих людей на тлі розвитку цифрової індустрії.

По-друге, таке обладнання поступово дешевшає, що робить його більш доступним для широких мас населення.

В даний час системи «Розумний будинок» встановлюються як на житлові, так і на комерційні об'єкти нерухомості: квартири, котеджі, офіси, готелі, SPA-центри.

У Західній Європі, а також в США, Канаді та інших розвинених країнах, такі програмно-апаратні комплекси активно використовуються не тільки забезпеченими людьми, але і тими, хто в силу своїх фізичних особливостей не може повноцінно жити і самостійно вести свій побут.

Який «Розумний будинок» краще – основні параметри
для порівняння

Перш ніж почати розбиратися в тонкощах і функціональних можливостей різних систем автоматизації житла, для зручності можна виділити основні критерії їх оцінювання. Наприклад, це можуть бути наступні моменти:

Вітчизняна система Ajax

Розумний будинок

Виробник: Україна. Відповідно, за замовчуванням підтримується український і російський інтерфейси.
Дана система автоматизації будинку повною мірою справляється відразу з двома важливими завданнями:

Обладнання «Розумний будинок» Ajax працює на надійно зашифрованою і захищеною двостороннього радіозв'язку Jeweller власної розробки, має повну автономність від електромережі завдяки резервного джерела живлення - хабу, характеризується стильним дизайном всіх своїх пристроїв.

Переваги:

Недоліки:

На сьогодні обладнання Ajax - Це найкраща система «Розумний будинок в нашому незалежному рейтингу. Вона багатофункціональна, надійна, зручна, компактна. Має якісний захист від зломів, чудовий дизайн і зрозумілий інтерфейс. Установка і настройка такого комплексу спрощена до мінімуму і цілком доступна навіть для технічно непідготовлених користувачів. Важливою перевагою є і досить демократична ціна на девайс, беручи до уваги його широкий функціонал.

BroadLink

Розумний будинок

Виробник: Китай. За замовчуванням немає українського інтерфейсу, при необхідності його можна знайти.

Обладнання «Розумний будинок» BroadLink являє собою комплект сучасних цифрових пристроїв, створених для раціонального управління побутовою технікою, а також освітлювальної, енергетичної, охоронної та іншими системами в будинку. Кожен елемент такого комплексу може працювати як самостійно, так і взаємодіяти один з одним.

Переваги:

Недоліки:

Fibaro – одна з кращих систем Розумний будинок в групі професійних

Розумний будинок

Виробник: Польща (розробка та реєстрація бренду - США). Важко знайти русифікований інтерфейс.

Розумний будинок Fibaro відноситься до професійного обладнання по забезпеченню автоматизації та безпеки будинку з найширшим функціоналом. Однак, на відміну від багатьох подібних систем, потребує встановлення та налаштування своєї апаратури досвідченими фахівцями.

Переваги:

Недоліки:

В порівнянні з системами «Розумний будинок» інших виробників обладнання Fibaro має найкращу комплектацію датчиками для контролю стану приміщень та забезпечення автоматизації в управлінні домашньою технікою. Однак встановити і розібратися з таким комплексом допоможе тільки професіонал.

Orvibo «Розумний будинок»

Розумний будинок

Виробник: Китай. Відсутність українського та російського інтерфейсу за замовчуванням( але є англійська), що дещо ускладнює встановлення та налаштування.

Orvibo – це недорогий комплект простого в експлуатації обладнання, головне завдання якого полягає в забезпеченні безпеки будинку. І тільки в другу чергу така установка може служити базою для організації повноцінної системи Розумний будинок.

Переваги:

Недоліки:

Можна сказати, що Orvibo Security Kit – це проміжне обладнання між класичною системою охорони приміщення і «Розумним будинком». Воно має просте і зрозуміле управління, прекрасні можливості для масштабування пристроями сторонніх виробників за рахунок універсального протоколу ZigBee. Однак з метою зробити цю систему більш доступною в плані покупки, тут використовуються досить примітивні датчики без захисту від злому і відключення, а камера розрахована тільки на роботу всередині приміщення.

Xiaomi «Розумний будинок»

Розумний будинок

Виробник: Китай. Відсутність українського і російського інтерфейсу за замовчуванням, тільки англійська і китайська, що накладає свої складності в процесі установки і настройки.

Розумний будинок від Xiaomi відноситься до бюджетного класу обладнання, яке дозволяє зробити управління різними пристроями і побутовою технікою в будинку максимально простим і зручним.

Переваги:

Недоліки:

Таким чином, комплект Xiaomi є відмінною стартовою платформою для підключення інших сенсорів і пристроїв, в тому числі сторонніх виробників. Її елементи працюють як самостійно, так і в якості єдиного цілого. З їх допомогою можна створити досить функціональну систему контролю житлового простору, включаючи забезпечення безпеки. Дана система, враховуючи її вартість, підійде для ознайомлення з системою розумного будинку.

Якщо ви все-таки не визначилися з тим, який Розумний будинок краще використовувати для свого приміщення, то пропонується звернутися за кваліфікованою допомогою до консультантів нашої компанії. Ми допоможемо зробити не тільки правильний вибір, але і розібратися з основним функціоналом подібних цифрових девайсів.

Bron «Розумний будинок»

Виробник: Україна. Наявність українського і російського інтерфейсу за замовчуванням, спрощує процес налаштування та встановлення системи .

Розумний будинок bron - це унікальна система для комфортного і безпечного життя, що не має аналогів на території України. "Брон" - це рішення від вітчизняного виробника у вигляді комплексної смарт-системи, яка одночасно забезпечує охорону приміщення і відкриває широкі можливості для автоматизації різних домашніх приладів.

Основна особливість системи - хаб у вигляді планшету з можливістю бездротового або Ethernet-підключення до мережі і вбудованим 3G модулем. Центральний хаб можна підключити до домофонної системи та інтегрувати у власну систему відеокамери навіть від сторонніх виробників.

Переваги:

Якщо ви поставили собі за мету перетворити свій будинок в безпечне і "розумне" місце з максимальною економією ресурсів, надійним захистом і технікою, яка підпорядковується одному кліку. Звичайно до недоліків можна віднести вартість, але те, що це український бренд з гарантією і підтримкою, повністю виправдовує цей момент.

ЕКО-ІФ