fbpx
Розумний будинок

Проектування продаж встановлення та обслуговування альтернативних джерел енергії

1

Мережева сонячна електростанція

Як працює: ​

Мережева сонячна електростанція має вихід безпосередньо до мережі, не підтримує енергійних накопичувачів. Дозволяє зекономити на акумуляторах. Мережеві електростанції дійсно прибуткові, якщо спостерігати за трьома факторами: динаміка тарифів на споживання, витрати на установку станції та інтенсивності сонячної інсоляції.

Сонячна батарея
Сонячна батарея

2

Сонячні електростанції автономного типу

Як працює: ​

Сонячні електростанції автономного типу – незалежна альтернатива, яка працює разом із сонцем, вітром та водою. Якщо не має можливості підключитися до зовнішньої електромережі, здійснюють використання автономного виду. Немає необхідності платити за електроенергію. Постачальник надійний та максимально потужний. Автономні батареї створюються із наступних компонентів: інвертор, акумулятори,сонячні панелі та їх контролер

3

Гібридні електростанції

Як працює:

Гібридні електростанції вміщують в собі мережеву та автономну системи. Використовує загальну та внутрішню енергію. Складається з лічильника, акумулятора та гібридного інвертора. Останній перетворює струм на змінний. Протягом дня модулі працюють, потім акумулятори заряджаються. Ввечері батареї зберігають енергію. При додаванні модулів відбувається збільшення показника потужності акумуляторів.

Сонячна батарея

ЕКО-ІФ

Знайдіть нас на карті