404Купити сонячні електростанції для дому - eco.if.ua
Розумний будинок

Проектування продаж встановлення та обслуговування альтернативних джерел енергії

Альтернативні види енергії

  В сучасному світі використання альтернативних джерел енергії для особистих потреб набуває все більше популярності. Досить часто проекти приватних будинків включають в себе інноваційні енергетичні пристрої, тому що це економічно вигідно. Багаторазові ретельні розрахунки показують, що такі види енергії дозволяють максимально заощадити бюджети домовласників. Ці енергетичні системи екологічні і високопродуктивні.

Розумним рішенням буде відмовитись від центрального енергозабезпечення та надати перевагу альтернативним джерелам енергії, а ми в свою чергу Вам в цьому допоможемо. Фахівці нашої компанії допожуть підібрати пристрої, все необхідне обладнання, розрахують потужності, все встановлять правильно та надійно, всі інженерні системи працюватимуть налагоджено. Ми зробимо Ваш будинок абсолютно автономним.

Джерела альтернативної енергії для приватного будинку.

Depositphotos 128473156 original1. Сонячні панелі, електростанції або фотомодулі – виробляють електроенергію, використовуючи сонячну енергію. Такі пристрої можуть мати різну потужність. Наприклад, для приватного будинку площею 350 кв.м, фотомодулів потрібно максимально 12 штук. Продуктивність таких модулів в сонячний сезон (березень-вересень) складатиме 300 – 400 кВт/год, а в менш сонячний період – до 150. Батареї підключають до інверторної системи (її потужність приблизно 6 кВт) через зарядний пристрій. Акумулятори для накопичення енергії (ємністю 92 А/год) встановлюють під землею на глибині 3м.

Сонячні панелі складаються з кристалів, які поглинають сонячну енергію. Вони можуть бути  монокристалічні і полікристалічні. Моно міцніші, термін експлуатації довший, генерують більше енергії в сонячну погоду. Однак полікристалічні мають суттєву перевагу – чудово працюють навіть в умовах слабкого освітлення (в похмуру погоду). 

Depositphotos 5756953 original2. Вітрогенератор – це ще одне екологічне джерело живлення, яке перетворює енергію вітру в електрику. У приватному будинку рекомендуємо вітрогенератор потужністю до 5 кВт з діаметром лопастей 6 – 7 метрів, висотою щогли, на якій встановлено схоплювач вітру, 26 – 30 метрів. Під час сильного вітру продуктивність 450 – 600 кВт/год, в спокійніший період – до 200 кВт.

     Встановивши  тільки  вітрогенератор  та  сонячні  панелі,  Ви можете отримати 700 кВт/год., і це забезпечить безперебійну роботу Ваших побутових пристроїв на повну потужність.

3. Котел на біопаливі ефективно працює внаслідок спалювання деревини, гранульованого торфу або ж інших біопродуктів. Завантажувати паливо потрібно раз на добу. Котел потужністю 60 кВт може опалити житловий будинок площею до 400 кв.м і ще й зимовий сад, сауну, баню.

4. Сонячний колектор – пристрій, який перетворює енергію сонця в теплову. Його встановлюють на даху будинку. Використовують для нагріву води. Влітку, коли потреба в опаленні відпадає, енергія використовується для підігріву води до 60 градусів, потім контролер направляє залишкову теплову енергію в буферну ємність об’ємом 2000 літрів, яка має теплообмінник потужністю 45 кВт. 

Depositphotos 80746786 l 20155. Геотермальні теплові насоси для своєї роботи використовують енергію землі та води. В літній період вони працюють на охолодження будинку. Єдиним недоліком  цього виду джерела альтернативної енергії є дороге обладнання, однак майбутні заощадження на комунальних платежах є вагомою перевагою. Для роботи насоса потрібне постійне джерело енергії.

6. Інфрачервоне опалення – набуває популярності в сучасному світі серед альтернативних видів опалення. Перевагами даного виду обігріву будинку є ціна і швидкість встановлення. Для монтажу теплої підлоги використовують інфрачервону плівку. Крім теплої підлоги в приватних будинках прокладають систему «теплий плінтус».

Як же все це буде працювати системно?

Встановлюємо котел на біопаливі, підключаємо спеціальні радіатори. Укладаємо теплу підлогу, яку підключаємо до альтернативного джерела енергії. Проводимо труби по всьому будинку. і не забуваємо про теплообмінник та буферну ємність.

Бойлер з теплообмінниками нагріває воду, працюючи від котла та сонячного колектора.

Автономна система кондиціювання регулює температуру в кожній кімнаті будинку. Система вентиляції має регулятор вологості повітря та його очищення. Обидві системи теж працюють від альтернативного джерела енергії. 

Акумулятори заряджаються від енергії вітру, води чи сонця і напруги в них може становити до 56 Вольт. Якщо акумулятори заряджені, енергія направляється в резервні ємності (ТЕНи) потужністю 4 кВт. ТЕНи нагрівають воду. Накопичене тепло з буферної зони обігріває підлоги.

  Depositphotos 21123781 originalКаркасний будинок – найкраще рішення для встановлення альтернативних джерел енергії – це розумний будинок з мінімальними енерговитратами.

Наші фахівці запроектують та встановлять обране Вами альтернативне джерело енергії відповідно до всіх технологічних стандартів для того, щоб Ви могли отримати високий коефіцієнт енергоефективності будинку та насолоджувались налагодженою роботою усіх систем життєдіяльності Вашого дому.

ЕКО-ІФ

Знайдіть нас на карті